Kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  Brak zaznaczenia okienka zgody jest równoznaczne z niewyrażeniem zgody.
  Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej od Fenix N.R.B., z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail) przy użyciu podanych przeze mnie danych kontaktowych.

  Zgoda na marketingowe przetwarzanie danych osobowych.
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fenix N.R.B., w celu marketingu bezpośredniego usług, w tym prezentacji ofert ubezpieczenia.

  Oświadczenie o administrowaniu danymi przez Fenix N.R.B. w celu marketingu własnego.
  Administratorem danych osobowych jest Fenix N.R.B.
  Administrator danych osobowych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych poprzez niniejszy formularz kontaktowy.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Państwa opinie…

  Niniejszym potwierdzam, że Pan Adam współpracuje z naszą firmą od 2009 roku. Pan Adam obsługuje nas w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z dotychczasowej współpracy, która przebiega wręcz idealnie. Na każdym etapie przygotowania ofert oraz realizacji umów zawsze możemy liczyć na naprawdę fachową pomoc oraz wiedzę nie tylko z zakresu ubezpieczeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni i rekomendujemy Pana Adama jako specjalistę w tej dziedzinie.  
  PolecamB.A.S. Sp zoo