Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Brak zaznaczenia okienka zgody jest równoznaczne z niewyrażeniem zgody.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej od Fenix N.R.B., z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail) przy użyciu podanych przeze mnie danych kontaktowych.

Zgoda na marketingowe przetwarzanie danych osobowych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fenix N.R.B., w celu marketingu bezpośredniego usług, w tym prezentacji ofert ubezpieczenia.

Oświadczenie o administrowaniu danymi przez Fenix N.R.B. w celu marketingu własnego.
Administratorem danych osobowych jest Fenix N.R.B.
Administrator danych osobowych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych poprzez niniejszy formularz kontaktowy.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Państwa opinie…

Niniejszym potwierdzam, że współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu. Obsługa dotyczy ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Jestem w pełni usatysfakcjonowana ze współpracy, która przebiega w pozytywnej atmosferze. Na każdym etapie czy to przygotowania oferty czy też przygotowania umowy mogę liczyć na pomoc oraz wiedzę.Pan Adam jest zawsze przygotowany do pracy. Rekomenduję tą firmę jako specjalistę w dziedzinie ubezpieczeń.
Patrycja F.Ruda Śląska