Błyskawiczna wypłata odszkodowania? Tak, to możliwe

Jak działa szybka likwidacja szkody zalania mieszkania?

Sąsiad zalał Ci mieszkanie? Teraz to nie problem. Usiądź wygodnie, a opowiem Ci zupełnie świeżą historię pana Michała. Był piątek, ciepły wiosenny poranek. Pan Michał z rodziną jadł śniadanie. Wkrótce potem wszyscy wyjechali wypocząć. Wsiedli do samochodu i ruszyli na weekend w góry. We wtorek rano zmuszeni kończącym się urlopem wrócili do Gliwic. Mieszkali na parterze w bloku. Po wejściu do mieszkania żona pana Michała udała się do kuchni. Niestety sąsiadka z góry, pani Asia zalała ich kuchnie.

Zalanie mieszkania jest jedną z najczęstszych szkód.

Sufit, ściany, meble w kuchni, wszystko było mokre a woda nadal spływała po ścianach i suficie. Nie zastanawiając się ani chwili dłużej pan Michał poszedł do sąsiadki z sąsiadki z góry. Jak się okazało Pani Asia nie miała świadomości że pękła jej rura odprowadzająca wodę z automatu do prania a ona nieświadomie zalała kuchnie sąsiada. Pan Michał po powrocie do mieszkania,  rozejrzał się po pomieszczeniu, by wyliczyć szkody. Nie martwił się. Miał wykupione ubezpieczenie mieszkania w pakiecie ERGO7 w ERGO Hestia.

Pan Michał spokojnie zadzwonił do mnie, poinformowałem go że zgłoszenie szkody poprzez portal iHestia ułatwi obsługę. iHestia to nowoczesny portal dostępny dla klientów a także agentów reprezentujących ERGO Hestię. Logując się na stronie www.ihestia.ergohestia.pl zgłosisz samodzielnie szkodę a także będziesz mógł zarządzać swoimi polisami. Pan Michał sam zrobił pomiary kuchni, opisał wszystko, co zostało uszkodzone. Zdjęcia wysłał za pośrednictwem portalu iHestia. Szkodę wycenił na około 1000 złotych. Była to kwota mniejsza niż 3000 złotych, co oznaczało, że zostanie zlikwidowana szybko i bez oględzin.

Uproszczona procedura likwidacyjna.

W konsekwencji czego pan Michał wypłatę odszkodowania otrzymał już po kilku dniach od zgłoszenia szkody. Uproszczona procedura likwidacyjna pozwala bowiem na szybką wypłatę odszkodowania w przypadku niewielkich szkód zgłaszanych przez poszkodowanych. Procedurę przyśpiesza zgłoszenie poprzez portal iHestia, gdzie klient samodzielnie może zgłosić szkodę opisać ja bez konieczności wypełniania ręcznie dokumentów szkodowych. Dodatkowym atutem jest możliwość śledzenia stanu likwidacji szkody a także przyśpieszona korespondencja z likwidatorem.

W ERGO 7 ubezpieczysz dom, mieszkanie, domek letniskowy a nawet dom w budowie.

ERGO 7 masz również dodatkowe możliwości ochrony między innymi:

  1. OC Najemcy,

  2. Home Assistance,

  3. SOS Assistance

  4. All Risk (czyli ubezpieczenie od wszystkich nie przewidzianych zdarzeń).

  5. Ochrona przy szkodach wyrządzonych przez graffiti

  6. Ubezpieczenie bagażu

  7. Odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na terenie całego świata

  8. NNW czyli nieszczęśliwe wypadki również dla dzieci w wieku szkolnym i studentów

Ogólne warunki ubezpieczeń znajdziesz także na stronie www.ergohestia.pl

Skorzystaj już dziś z ubezpieczenia ERGO Hestia i nie martw się zalanym mieszkaniem, nieszczęśliwym wypadkiem, włamaniem czy kradzieżą ubezpieczonego mienia. 

W ramach popularnego ubezpieczenia mieszkania czy domu w różnych zakładach ubezpieczeń np Allianz, PZU, Link4 czy w Warcie należy pamiętać, że zakres ubezpieczenia może się znacznie różnić od oferty ERGO Hestia.

 

ERGO Hestia najwyższy standard ochrony.

Ty też możesz wykupić najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania w ERGO Hestii niezależnie od tego czy jest do dom w budowie, mieszkanie pod kredyt, domek letniskowy czy dom jednorodzinny.

Napisz do nas a przedstawimy Ci korzystną ofertę.