Turbo wakacje z ubezpieczeniem assistance komunikacyjne

Dziś na parkingu spotkałem sąsiada. Nie mógł odpalić samochodu. Przypomniała mi się wtedy historia Pana Pawła, który znalazł się  podobnej sytuacji, ale z dala od domu i skorzystał z usługi Assistance komunikacyjne. Mój sąsiad w odróżnieniu od niego, musiał poradzić sobie jednak sam. Zapraszam do lektury Turbo wakacje z ubezpieczeniem assistance komunikacyjne .
 

Doświadczenia z życia wzięte czyli jak wybrać skuteczne i nie drogie Assistance komunikacyjne

Silnik zawarczał raz i drugi. Mimo to samochód był nadal unieruchomiony. Pan Paweł wysiadł i kopnął w koło, jakby miało to coś zmienić. Jednak nie pomogło. Żona zamruczała pod nosem – „a mówiłam, jedźmy w góry”. Nie było wyjścia. Pan Paweł musiał zawiadomić ERGO Hestia, aby dotrzeć na wakacje i naprawić zepsuty samochód.
Zabrze, szare bloki, a wśród nich sympatyczna rodzina Pana Pawła. 35-letni mężczyzna chodzący z głową w chmurach. Ciągle marzył i skrupulatnie te marzenia realizował. Dlatego pewnie spotykaliśmy się tak często. Za każdym razem Pan Paweł inwestował w nową polisę. Chciał się zabezpieczyć na wypadek niespodziewanych okoliczności.

Od dawna planowana podróż nad Morze Bałtyckie doszła do realizacji. Żona spakowała cały bagażnik, jakby ten tydzień miał trwać z 30 dni. Woda zakręcona, sprzęty wyłączone, można było ruszać w świat. Do wyspy Wolin mieli ponad 600 km. Jechali tak przez pola i lasy. Przez miasta i wsie. Po 300 km musieli jednak odpocząć. Zatrzymali się z Jeleniej Górze. Zjedli obiad w pierwszej napotkanej restauracji i musieli ruszać dalej. Spacerkiem wrócili do samochodu. Pan Paweł przekręcił kluczyk raz, drugi raz i trzeci też, i nic. Auto nie zareagowało, tak jak powinno. Wysiadł zszokowany, obszedł je dookoła, a na koniec ze złością kopnął w koło. „O co chodzi?”- Zapytał sam siebie. Żona z nietęgą miną, również wysiadła. Spojrzała na męża takim wzrokiem, jakby chciała mu zrobić coś niemiłego. A może tylko chciała przestraszyć samochód, żeby zadziałał. To nie było już istotne. Nie pomogły również aluzje, że mogli pojechać w góry. „No nic” pomyślał Pan Paweł – „pora na telefon do przyjaciela”. Przeglądał telefon w poszukiwaniu jakiegoś, który mógłby im pomóc. A na liście pojawił się numer do mnie. Zapaliła mu się żarówka. Przecież ma ubezpieczenie Hestia Car Assistance w wariancie Turbo.

Wykonał krótki telefon na infolinię 58 555 55 55 i …

 

Assistance komunikacyjne

ERGO Hestia wysłała pomoc w ramach umowy ubezpieczenia Assistance. Żona stała oparta o samochód ze srogą miną. Chłopcy dokuczali sobie na wzajem, siedząc w środku, ale szyby nieźle to wygłuszały. Pan Paweł tłumaczył, że nie wie, co się stało. Gdy wyjeżdżali z Zabrza zrobił przecież szybki przegląd auta. Fachowiec znalazł szybko winnego tej sytuacji. Zepsuł się immobiliser. Auto musiało trafić do warsztatu. Nasz oddział specjalny zareagował błyskawicznie. Samochód został odholowany na koszt Hestii do najbliższego warsztatu.

Przeczytaj ogólne warunki ubezpieczenia ERGO 7 zanim podpiszesz umowę.

A co się stało z rodziną Pana Pawła? Oczywiście, pojechali dalej na wymarzone wakacje. W Hestia Car Assistance w wariancie Turbo Panu Pawłowi przysługiwał dowóz pasażerów bez limitu kilometrów. Mógł zadecydować czy jedzie dalej, czy wraca do domu. Wszyscy zgodnie chcieli dostać się nad morze. Przecież w Zabrzu rodzina nie dała by mu spokoju. Spędzili tam miło czas i nawet żona przestała się złościć. Odpoczęli od codziennych obowiązków. Po 4 dniach auto było gotowe do odbioru. Przedstawiciel poinformował Pana Pawła o tym i przekazał bilet. Był to bilet na podróż autobusem I klasy. Mógł więc bez żadnych kosztów wrócić po swój pojazd. Pan Paweł był bardzo zadowolony. Wrócił po swoje auto, a potem mijając miasta i wsie pędził szczęśliwy , że samochód jest już sprawny.

Teraz Assistance komunikacyjne nawet dla starszych pojazdów w ERGO7

Ubezpieczenie assistance komunikacyjne oferują między innymi PZU, Allianz, Gothaer, Link4 czy HDI ( Warta ). Jednak czy zakres dla starszych pojazdów jest taki sam? Na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze assistance? Pomyśl, jak mogłaby wyglądać ta podróż, gdyby pan Paweł nie posiadał ubezpieczenia car assistance w wersji turbo. Musiałby opłacić wszystkie koszty związane z holowaniem i naprawą. Dodatkowo opłacić hotel, aby poczekać na odbiór samochodu. Nie mówiąc już o zepsutych wakacjach. Żona pewnie nie odezwałaby się przez następny miesiąc. Dzięki naszej polisie mógł dalej realizować swój plan i poświęcić czas rodzinie. Do tego nie poniósł żadnych kosztów. Jeśli dużo podróżujesz, to takie ubezpieczenie jest niezbędne. Nie można przewidzieć wszystkiego. Ta niewielka kwota polisy ratuje nas przed niespodziewanymi sytuacjami i kosztami.

Zastanawiasz się gdzie ubezpieczyć samochód? Takie warunki assistance dostępne są wyłącznie w ERGO Hestia.

Z Hestia Car Assistance zawsze uzyskasz szybką i sprawną pomoc. Zgłoś się już dziś i sprawdź sam, jak niewiele kosztuje nasza oferta. 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Dowiedz się jaką mamy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego również dla samochodów starszy, w kredycie czy leasingu.

„Wszystkie przedstawione historie opierają się na faktycznych zdarzeniach. Dla dobra poszkodowanych mogły zostać zmienione dane osobowe oraz szczegóły dotyczące okoliczności szkody. Przedstawiona historia nie jest wyznacznikiem odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń i zakresu ubezpieczenia. Jedynymi uregulowaniami są ogólne warunki ubezpieczenia